Clenburexin II – czy lepszy od poprzednika?

clenburexin ii

Clenburexin II – czy lepszy od poprzednika?
3 (60%) 1 vote[s]
Clenburexin II jest suplementem diety, spalaczem tłuszczu znanym niemalże na całym świecie, a wyprodukowanym po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych przez firmę Trec. Produkt jest drugą wersją swojego legendarnego poprzednika, która to została wyposażona w jeszcze lepsze według producenta efekty działania. Według badań druga wersja preparatu pozwala na spalenie ok 20 % więcej kalorii.

Opisywany specyfik ma za zadanie wspomóc organizm w walce ze zbędnymi kilogramami. Należy pamiętać jednak, że najlepsze efekty stosowania tego, jak i innych suplementów stosować w połączeniu z niskokaloryczną dietą dobraną indywidualnie. Poza działaniem typowo odchudzającym produkt również pobudza osobę go przyjmującą, zwiększa jej energię oraz hamuje łaknienie, co jest niestety bolączką wszystkich osób pragnących zrzucić na wadze.

Poza wyżej wymienionymi stosowanie suplementu zwiększa według producenta sprawność ruchową oraz intelektualną. Zalecana przez producenta dawka dziennie to 4 kapsułki. Głównymi składnikami są ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z zielonej kawy, l-tyrozyna oraz ekstrakt ostrokrzewu paragwajskiego. Na temat pozostałych składników, jak również przeciwwskazań zasięgnąć informacji można (i trzeba) na stronie sprzedawcy.

Clenburexin II - opinie użytkowników:

  1. 2 wersja tego cudeńka pozwoliła mi stracić niecałe 3 kg w ciągu 3 tygodni. Pamiętajcie tylko, że samo przyjmowanie niewiele pomoże. Warto wybrać się od czasu do czasu na siłownię lub poćwiczyć coś w domku, no i oczywiście jeść w miarę przyzwoicie

  2. clenburexin nie może być fałszywką, bo znany jest na całym świecie, stad pomysł na zakup go. Sporo o nim przedtem poczytałąm i stwierdziłąm, ze może mi się przydać. efekt? jak dotą 1 kg w ciągu niecałych 2 tygodni, ale czuję, ze efekt były lepszy gdybym lepiej się odżywiała i wiecej ćwiczyła.

  3. Na schudnięcie produkt świetny co do zwiekszania sprawnosci intelektualnej to w moim przypadku nie bardzo sie popisal;p

  4. JEM 2 TABLETKI DZIENNIE I NIE SCHUDLAM NAWET GRAMA !!!!!

  5. Juz 4tygodniem łykam 2kapsy dziennie popijając wodą!!!i zereo efektów jestem ciągle otyła ciasne spodnie brzuchol tłusty !!!

Dodaj komentarz