climax control nie działa!!?

0

Ej ludzie co jest z tym climax control…biore to już 8 dzień i basolutnie nic się nie dzieje…o co tu biega, działa to w ogóle czy dałem się nabić w butele i wydałem kupe kasy zupełnie bez sensu, wiecie może??

4 odpowiedzi

0

Bo to jest naturalny srodek i dlatego na jednego zacznie adzialac szybciej a na drugiego wolniej. Pewnie to zależy od tego jak szybko przyswajasz te składniku z tych kapsulek. Nie załamuj się bo ja slyszalem o ludziach, gdzie dopiero w 3 tygodniu poajwilu się efekty, także cierpliwości mysle ze powinno być niezle za jakiś czas.

0

No u mni to akurat już 5 dnia zaczęło się dziać i nie powiem, bo teraz jestem nawet zadowolony z efektów działania tego. Po miesiącu u mnie był już maks, w sensie teraz jak biore to już się nie polepsza,ale i nie jest gorzej. Mysle  ze musisz trochę dluzej poczekać i tyle, ale w moim przypadku to na pewno działa.

0

A jak to stosujesz? Nie przypadkiem na noc bierzesz te dwie tabletki? Ja wiem ze producent nie podaje kiedt to lykac, ale na noc jest bez sensu i slyszalem ze ludzie tez potem czekaj tygodniami na efekty…może zacznij brac od rana i wtedy zobacz, a jak bierzesz rano to poczekaj jeszcze trochę. W moim przypadku tez to działa, wiec mysle ze to sciema nie jest.

0

ja tez to biore 3 tydzien i nie widac efektow wogole jak na razie juz mam glupie mysli czy to wogole warte tej kasy