climax control w warszawie ?

0

Jak to jest z tym całym climax control, bo niby się tak reklamują na necie, a nigdzie tego nie można kupić? Mieszkam w Warszawie to chyba nie powinno być problemów, a w zadnej aptece nie mogę tego znaleźć…ktoś wie jak to w ogole kupić?

3 odpowiedzi

0

Najlepiej pop prostu na stronie producenta, nie wiem czy to można kupować gdzies w aptekach czy tego typu sklpeach. Ja kupowałem na tym climaxcontrol.pl i specjalnie nie było problemów. Wysyłka kosztuje w sumie 2 dychy, a paczka dotarła do mnie w jakieś 48 godzin także spoko jest.

0

No chyba nawet wlasnie na tej stronie jest napisane, ze sprzedaż tylko na tej stronie producenta i tyle. Wynika z tego, ze w aptece nie spotkasz i pewnie nieważne jest z jakiego miejsca jestesc, nawet z wawy. Generalnie może jak gdzies znajdziesz to ktoś kupuje duże ilości i potem z zyskiem sprzedaje albo jakies podróbki także nie wiem.

0

Nie no raczej nie znajdziesz tego w aptekach, tak się sklada ze tez mieszkam w warszawie i kiedyś szukałem, ale nie znalazłem. Nawet obok mnie jest taki sklep z naturalnymi suplementami, ale tam tez nie było także wiesz. Kupilem na tej stronie tego climax control i jest ok wszystko.