czy follixin jest skuteczny ??

0

Nie wiecie może czy follixin jest skuteczny tak jak pisze producent pisze na tej swojej stronie? Opinie to sa niezłe w sumie, ale ja jakoś jestem sceptycznie nastawiony do reklam bo zazwyczaj to stek bzdur. Są tutaj jakieś osoby, które może to już stosowały i wiedza cośna ten temat?

3 odpowiedzi

0

Ja od 3 miesięcy to biore i jestem zadowolony. Włosy wypadają faktycznie dużo mniej, aczkolwiek efekty nadal rosną, wieć mam nadzieje ze będzie jeszcze lepiej. Na pewnosą bardziej wytrzymałe bo nie zostaje ich tyle na grzebieniu. Co do gęstości to tez jest trochę lepiej. Ogólnie nie jest tak źle.

0

U mnie wlasnie wypadanie włosów faktycznie ustaje, ale co do gęstości to niestety nie widze efektów póki co, a biore to już drugi miesiąc. Szkoda bo to oznacza, ze włosy jak na razie nie bardzo chcą mi odrastać…nie wiem może trzeba poczekać dłużej, ale i tak jestem zadowolony z tego, ze wypadanie ustaje bo jeszcze trochę to bym łysy został.

0

Dlugo się zastanawiałem w sumie czy to kupic bo strasznie drogie, wcześniej to bralem raczej takie tansze suplementy, ale widocznie cena ma tu znaczenia bo tamte prawie nie dzialaly, lupiez niwelowaly, tyle…tutaj jest dużo lepiej. Tez już 3 miesiace biore i nie narzekam. Cena warta tego działania, ale neistey dla mnie to trochę dużo i czasem mam problemy z kupowaniem kolejnych paczek.