follixin a efekty uboczne

0

Czy ktoś się może spotkał z efektami ubocznymi brania tego follixin? Pytam bo ja bardzo często zaliczam się do tych co to rzadkie efekty uboczne występują, chyba mam dość delikatny organzm. Ktoś miał jakieś problemy po tym?

3 odpowiedzi

0

Powiem ci, że ja zaraz zaczynam 4 miesiąc łykania tych tabletek i specjalnie nie zauwazylem zadnych efektów ubocznych. Jest ok tak jak było przed zaczecienim kuracji, wiec dla mnie spoko. Mysle, ze tutaj faktycznie nic się dziac nie powinno bo skład jest w sumie naturalny. Zreszta sam producent gwarantuje niby ze jest bezpieczne.

0

Ja mam efekty uboczne jak wezme te tableki nie wtrakcie posiłku, tylko na przykładzaraz po. Widocznie jednak nie na darmo tam jest napisane żeby to łykać do posiłku. Raz wziąłem ze 20 minut po obiedzie to później kurde się tak masakrycznie czulem, niedobrze mi było i w ogole. Ale jak łykam z jedzeniem to jest ok/

0

U mnie się wysypka po tym pojawiła, ale to nie do końca jest wina follixinu. Okazało się ze mam uczulenie na jakiś składnik, nie pamiętam teraz na co. Lekarz mi jednak dał jakieś dodatkowe tabletki i jak łykam to razem to jest ok. Poza uczuleniami to chyba naprawdę tu nie powinno być nic źle.