follixin – kontakt ;/

0

Czy ktoś może odszukał gdzies jakiś kontakt do producenta tego suplementu follixin? Szukałem na necie i nigdzie nie mogę znaleźć, może na ulotce jest gdzieś napisane co? Jak wiecie to podajcie kontakt bo mam kilka pytan odnośnie tego suplementu i wole się u zrodla zapytać.

3 odpowiedzi

0

Z tego co ja wiem to niestety nie ma zadnego kontaktu do producenta, wiem ze to trochę dziwne, ale widocznie taka mają polityke. Ja się trochę bałem przez to zamawiac i na wszelki wziąłem za pobraniem. Wszstko normalnie doszło, wiec brak kontaktu chyba nie oznacza oszustwa.

0

Jedyny ontakt jaki ja widziałem to jest w tej zakładce zamów jak wejdziesz na ta strone follixin.pl. Tam na samym dole z prawej strony jest podany numer telefpnu bo można ponoć zamawiać też telefonicznie, nie wiem czy numer jest czynny bo nie dzwoniłem. Ale jak chcesz to spróbuj może cie nakierują gdzieś dalej.

0

Niestety chyba nie ma nigdzie kontaktu do producenta oprócz tego numeru do zamówień telefonicznych. Coś mi się wydaje ze nawet jeśli się tam dodzwonisz to cie puszcza z kwitkiem, ale może się myle. Jak masz pytania to pisz, biore to już 4 miesiace wiec może ci w czyms pomoge.