gdzie mozna kupic tabletki na powiekszenie biustu??

0

Sluchajcie kochane, bo jakiś czas temu słyszałam, że można ponoć kupić jakieś tabletki na powiększanie biustu. Możecie mi coś polecić bo te wszystkie kremy to jedyne co mają fajne toi chybna zapoach bo w moim przypadku nie daje to niestety zadnych efektów…

11 odpowiedzi

0

wlasnie tez się nad tym zastanawiam jakie tabletki sobie kupic bo kremy faktycznie tak średnio, dołączam się do prośby bo mogę nawet więcej na to wydac, operacji się potwornie boje i probuje jak na razie delikatniej coś zrobić.

0

to ja wam kochane mogę powiedzieć, ze od jakiegoś czasu stouje takie tabletk breastfast i nawet jestem z nich zadowolona. Może nie rosnie tak jakbym tego chciała, ale widać poprawe i powiększenie biustu, musiałam już wymienić swoje staniki na większe, a wiecmysle, ze ogolnie jest ok. drogo kosztuje, ale generalnie jest warte tej ceny.

0

Ostrzegam tylko was kobitki, ze może wam długo przyjść poczekać na pierwsze efekty. jak kupiłam to początkowo nic się nie działo i już takie słowa w domu szly ze sobie nie wyobrazacie, ale po około miesiącu co drgnęło i jest o wiele lepiej.

0

w aptece dostane to czy nie bo byłam w kilku to nic z tego…

0

no chyba nie da się w aptece kupic, tez kiedyś szukałam, mój maz w innym miescie nawet patrzyl bo akurat był, ale nic z tego, na stronie producenta chyba tylko się kupuje na breastfast.pl

0

Gdzieś tam na tej stronie jest wlasnie wyraźnie napisane, e nie sprzedają tego w innych miejscach żeby zachować wysoki standard i dawac gwarancje, ze zawsze oryginalny produkt.

0

bezpieczne to jest, nie macie po tym dziewczyny jakichś efektów ubocznych? Pytam z tego powodu, ze niestety kiedyś coś podobnego brałam to później rzygałam jak głupia.

0

U mnie jest ok.

0

Nie spotkałam się z zadnymi efektami ubocznymi, a moja kolezanka wiem ze tez jaki,ś czas to stosuje i specjalnie nie nie mowila. Początkowo narzekała tylko na to, ze bierze i nie ma zadnyc efektów, ale okazało się, ze w jej przypadku musiała na nie trochę poczekać i tyle bo jest nawet nieźle.

0

Uważajcie bo ja miałam problemy, skład tych tabletek jest naturalny i niestety bardzo szybko wyszło ze mam uczulenie na któryś z nich, dostałam potwornej wysypki i do tego nudności, a to co na skórze to swędziało jak cholera. Lekarz niestety niewiele mógł na to poradzić i w efekcie musiała odstawić te tableteki, mysle ze to nie jest wina samych tabletek bo prostu miałam trochę pecha w tym przypadku.

0

calkiem niezle są te tabletki, nie liczcie na cuda bo to tylko operacja, ale jak na jakiś preparat to według mnie nieźle działa.