jaki lek lub środek na przedwczesny wytrysk?

0

Sluchajcie, jaki lek lub srodek jest skuteczny na taki przedwczesny wytrysk? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie bo ja mam ten problem od zawsze, ale dopiero teraz pierwszy raz chce się za to zabrać bo wstyd jak cholera kiedy z laska mam isc do lozka, w zasadzie musze być ostro nawalony żeby było w miare ok to lipa trochę niestety…

9 odpowiedzi

0

leki kolego to lekarz przepisuje, wiec jak chcesz cos naprawdę skutecznego to idz do odpowiedniego specjalisty, w takich problemach to ja uważam, ze wlasnie powinno się chodzic do lekarza. Sprawa jest dość powanza przecież i stosowanie czeoś dziwnego jak dla mnie trochę się mija z celem, ale może jestem staroświecki.

0

e tam do lekarza, ja chodze w ostateczności. Zobacz sobie może climax control ci pomoze bo w moim przypadku się sprawdził. Kupuje się go przez neta bez recepty naturalnie.

0

jasssne, sam to stosowałem i do dupy było…nie wiem może wydluzyl stosunek, ale minimalni, a kase taką gruba się za to placic, ze az boli jak się tyle z portfela wyciąga. Dla mnie sprawa niegodna tej ceny, lepiej naprawdę isc do lekarza i poprosić o jakiś dobry lek na receptę, te są na pewno bezpieczenijsze.

0

Głupoty jakieś wygadujesz, sam stosuje ten preparat i wcale nie narzekam. Owszem zgadzam się z tym, ze wypisane rzeczy na stronie producenta są trochę przesadzone, seks ponad pol godziny jest dla mnie nieosiągaklny, ale a to zgadzam się z tym, ze erekcja po tym preparacie jest dużo mocniejsza. Mnie tam się to podoba i domyślam się, ze ponieważ to naturalny preparat to w twoim przypadku organizm jest oporny na działanie tych substancji i dlatego sprawa tak wygląda. No tak się mnie wydaje przynajmniej.

0

jest spoko, też stosuje.

0

Mój brat tego używa i wlasnie mowil ze dal jak za zboże, ale za to jest zadowolony z działania.

0

a to jest bezpieczne jak się bierze leki na rozne przewlekłe choroby? Ja na przykład mam nadcisnieni i się lecze, nie zrobi mi krzywdy?

0

Generalnie producent zapewnia, że ten preparat jest w pełni bezpieczny i nie trzeba się obawiać problemów ze zdrowiem, ale na twoim miejscu to jednak bym podszedł do lekarza i się zapytal, zawsze będziesz czuł się pewniejszy w razie czego.

0

no tak nie do końca jestem w pełni zadowolony bo wydluzyl stosunek choć spodziewałem się czego lepszego, ale w zasadzie to mogę polecić. Wykosztowałem się na to niemiłosiernie i to jedyny minus chyba tego preparatu.