jaki suplement na cholesterol???

0

Ludzie jaki suplement na cholesterol możecie polecić bo dowiedziałem się w necie, ze w początkach problemów z tym świństwem można brać takie rzeczy zamias się od leków uzależniać. Ktoś wie, może stosuje, nie wiem slyszalm od cioci, babci, dziadka czy bóg wie kogo jeszcze ze coś jest dobre i w miare niedrogie??

11 odpowiedzi

0

dobre to według mnie tak, czy niedrogie to już kwestia tego na ile cie stać…w każdym bądź razie ja mogę ci polecić coś takiego cholesteroloff.pl. Tam na tej stronie masz do kupienia takie kapsułki na ten zły cholesterol, w moim przypadku bardzo dużo pomogło i w zasadzie chwale to sobie.

0

Taaaa, jest niezłe choć drogie jak cholera…

0

Obniżać obniża, ale nie do końca jestem zadowolony bo nadal podwyższony poziom. Nie wiem, może jakąś diete sobie do tego dobiorę i zobaczę może wtedy będzie lepiej, co myślicie?

0

a co zes myslal, ze cudownie zniknie i się nie pojawi jak dalej jesz co popadnie? To się nazywa suplement diety i nazwa mowi sama za siebie J uważam, ze nie trzeba w takich sprawach od razu leciec do dietetyka tylko wystatczy jesc mniej tłustego, pączki trochę odstawić, szanować się to najważniejsze, a będzie dobrze!

0

W zasadzie racja ze działa, ale jak za taką cenę to spodziewałem się w zasadzie czegoś lepszego.

0

Głupoty jakieś wygadujesz straszne, drogie sa te tabletki czy tam kapsułki bo są naturalne, za to niestety trzeba zapłacić, a mnie się wydaje, ze zawsze lepiej łykać coś naturalnego niż chemii ładowac w siebie i potem nie wiem, świecić na przykład na niebiesko po tym wszystkim…

0

Przyzwoicie działa, drogo, ale warte tej ceny.

0

Ktoś może mi wyjasni dlaczego tego nie ma w aptekach bo bylam już w kilku w swojej okolicy i nigdzie czegos takiego nie znalazłam wiem od znajomej ze jest niezle tylko teraz cos nie mam z nia kontaktu i nie mogę się dowiedzieć gdzie to kupiłam, pomożecie proszę bardzo?

0

na stronie producenta, biorac pod uwagę info podawane na tej jego stronie to sprzedaje tylko u siebie bo dzięki temu gwarantuje oryginalność i ze jest bezpieczne. Kniec i kropka.

0

ta, też się kiedyś naszukałem i nie ma niestety w aptekach.

0

nie narzekac, cena wysylk według mnie nie jest wysoka, a szybko dostarczają, zamawiałem dwa razu już na tej stronie bo raz wziałem tylko jedno opakowanie na probe, a potem kupiłem sobie zestaw 3 i zawsze było ok.