opinie o zytax ;/;/

0

Widzialiście może opinie o zytax? Ja wlasnie je sobie czytalm i w sumie to nie wiem co o tym myslec. Niby ludzie to chwalą i w ogóle, ale z drugiej strony trochę mi to pachnie tak mało naturalnie, wręcz reklamowo. Co o tym myślicie, warto sobie to kupić?

6 odpowiedzi

0

Powiem ci szczerze, ze u mnie to z erekcją było bardzo marnie, chodzięłm do lkekarza, ale te leki jakoś tak średnio na mnie działały,. Ten zytax to w sumie kupila mi moja kobieta bo chyba nie mogła już patrzeć jak się mecze, a swoja droga to pewnie nie była za bardzo zadowolona z tego co się działo w łóżku…w każdym bądź razie stosuje to gdzieś od miesiąca i naprawdę jest wyraźna poprawa. Czytając opinie w internecie i to co na stronie producenta nastawiłem się na więcej, ale niestety wielkiej petardy nie ma. W moim przypadku jednak byłop tak marnie, ze njaprawdę wystarczyło trochę lkepiej zebym był bardzo zadowolony. Czuje się po tym generalnie dobrze, a do tego w łóżku nie tylko jest bardziej sztywny, ale zauwazylem tez ze jakoś dłużej mogę. Może to jakas autosugestia albo mi się wydaje tylko, ale w każdym bądź razie naprawdę jestem zadowolony z efektów.

0

W moim przypadku niestety okaszało się, ze mam na to kurde uczulenie. Zaczałem to brac i w wielu miejsach pojawialo mi się straszne swędzenie, do tego zrobiłem się jakiś taki senny i w efekcie efekt po wzięciu tego zytaxu był wręcz odwrotny do tego co powinno być…w każdym bądź razie lekarz dał mi coś żeby złagodzić to uczulenie. Nie winie zytaxu, ale niestety średnio u mnie jest. Biore to, ale efekty nie są az tak dobre jak sobie wyobrażałem, pewnie przez to, ze się wzpomagam jakimiś lekami. Ogólnie jednak widać ze działa i mysle, ze normalnie byłoby dużo lepiej, także raczej polecam.

0

To dziowne, ze coś cie uczulało z tego, trudno mi sobie wyobrazić tak naprawdę co to mogło być…w każdym bądź razie opinie w necie faktycznie są średnio takie naturalne, ale jednak dużo z nich się zgadza z rzeczywistością. Ja stosuje i ogólnie nie narzekam. Wielkiej petardy nie ma, to fakt, ale jednak odczuwa się wuraźną poprawę i dlatego uważam, że warto.

0

Sam zytax działa, to musze potwierdzić, ale kurcze mogliby trochę z tą ceną zejść bo według mnie to lekka przesada. Poza tym to jednak jestem zadowolony, tez mysle ze warto.

0

Ludzie co ja się wcześniej nałykałem tych różnych preparatów na erekcję i w ogóle te męskie sprawy. Generalnie nic mi nie pomagało, a w przypadku zytaxu jest jednak inaczej. To prawda, ze nie jest bardzo mocna ta erekcja, ale na początku. Ja polecam brać to codziennie, niezależnie czy seks planujesz czy nie. Po miesiącu wydaje mi się, że jest dużo lepiej. Pewnie rosnie stężenie tego suplementu i dlatego sprawa się polepsza. Zresztą chyba nawet na stronie producenta jest gdzieś napisane, ze właśnie tak można brać. Według mnie warto choć oczywście wyda się przez to więcej pieniędzy na to, ale jednak efekty mnie zadowalają i dlatego mogę polecić.

0

Jak stosujecie Zytax np,w dzien gdzie niema sexu,a jak gdy planujecie sex.