vigrax – jak szybko działa ?

0

Mam zamiar zacząć napoważnie stosować vigrax bo brat mi polecił ze ponoć dobrze działa na erekcje. Mam jednak do was jedo pytanie. Długo trzeba czekać na to żeby to zaczęło działać w ogóle czy jest tak ze praktycznie od razu?

3 odpowiedzi

0

Vigrax jest suplementem diety, wiec niestety nie działa na takiej zasadzie jak te inne produkty na erekcje, ze łykasz i wskakujesz do łóżka, ale za to według mnie działanie jest bardziej trwałe. Nie znika godzine po łyknięciu. Ogólnie w moim przypadku zaczęło na poważnie działać po pierwszym tygodniu.

0

Na stronie masz o tym napisane, ze to zależy od osoby, w sensie od organizmu,. Generalnie podobno kilka dni i zaczyna działać, ale ja nie wiem bo tez dopiero mam zamiar to sobie kupić. Jak cos to dam znać jak zaczne.

0

U mnie okazało się ze bardzo szybko bo już drugiego dnia poczułem spore efekty, ale pewnie jest tak jak mówicie, ze to zależy od organizmu, szczególnie pewnie od trybu zycia, czy jest zdrowy czy raczej nie bardzo. Ja akurat jestem dość aktywny fizycznie bo taką mam prace i może dlatego tak szybko zaczęło działać.