Linea Detox – czy warto kupić?

linea detox

Linea Detox jest suplementem mającym za zadanie oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ten szczególnie ważny jest w przypadku podjęcia decyzji o odchudzaniu, gdyż toksyczne składniki pożywienia przyczyniają się do spowolnienia metabolizmu. Produkt przyspiesza przemianę materii poprzez pozbywanie się z organizmu toksyn oraz innych szkodliwych substancji. Według przeprowadzonych badań oczyszczenie organizmu z toksyn zwiększa skuteczność kuracji odchudzającej do 38 %.

Innymi właściwościami produktu jest zmniejszenie apetytu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobieganie tworzenia się nowych komórek tłuszczowych. Składnikami specyfiku są chlorella, wspomagająca proces usuwania toksycznych produktów przemiany materii; wyciąg z liści pokrzywy, która wpływa na dotlenienie organizmu; wyciąg z zielonej herbaty wpływający za spalanie tłuszczu oraz dodawanie energii oraz l-karnityna, jako naturalny aminokwas zmniejszający zapotrzebowanie na węglowodany oraz przyspieszający cały proces odchudzania. Na temat sposobu użycia oraz przeciwwskazań odwiedzić należy stronę sprzedawcy.

Linea Detox - opinie użytkowników:

  1. musiałam odchwaszczyć organizm, co zalecił mi dietetyk, no i wybór padł na lineę. W sumie nie żałuję, jak za tę cenę

  2. Fajny produkt. Po takim oczyszczniu lepiej sie czulam. Liczylam ze pomoze mi na moje problemy z cerą ale średnio sie w tej kwestii sprawdzil. Troche mam mniej wyprysków ale jednak nadal sa

  3. po miesięcznej kuracji mój brzuch zrobił się zdecydowanie bardziej płaski i nie męczyły mnie już tak wzdęcia jak wcześniej. Przed zakupem przeczytałam tę recenzję chudzianka.pl/linea-detox-skutki-uboczne-i-zastosowanie-co-mowi-o-niej-ulotka-a-co-da-sie-wyczytac-na-forum mówią w niej o odchudzających właściwościach Linei, w sumie dlatego się na nią zdecydowałam. W sumie schudłam niecałe 3 kg, ale byłam na żadnej diecie ani nie uprawiałam ćwiczeń więc uważam, że to dobry wynik.

Dodaj komentarz