Slim coffee – czy skuteczny?

slim coffee

Slim coffee – czy skuteczny?
5 (100%) 1 vote[s]
Slim coffee to kawa, która według producenta odpowiada za utratę wagi już blisko miliona osób na całym świecie. Producent poleca preparat tym, którzy to nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki kawy, a którzy chcieliby jednocześnie stracić kilka kilogramów.

Jednym z właściwości slim coffee jest jego zawartość w błonnik pokarmowy – inuliny. Oprócz tego produkt wzbogacono o ekstrakty roślinne takie jak: Garcinia cambogia, ekstrakt z guarany, ekstrakt z zielonej herbaty, chrom. Zalecana dawka dzienna spożycia slim coffee wynosi 3 filiżanki dziennie. Nie jest natomiast zalecane przekraczanie 5 filiżanek każdego dnia ze względu na zawartość naturalnej kofeiny w postaci guarany.

Kawę pić można o dowolnej porze dnia, zarówno przed, po jak i w czasie posiłku. Ze względu na swój skład nie jest zalecane podawanie preparatu dzieciom. Producent odradza stosowanie specyfiku w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. Slim coffee nabyć można np. w aptekach internetowych.

Slim coffee - opinie użytkowników:

  1. smak ma wyśmienity, co do efektów samej „kuracji” chyba jeszcze za wcześnie, ale jak dotą żadnych większych zmian nie zauważyłam

  2. bo ja wiem, jeśłi będę piła ją tak łapczywie jak do tej pory to zamiast schudnąć to przytyję 😀 fakt jest wyśmienita

  3. ja ją pije zamiast zwykłej kawy no i jako dodatek do diety. Do tej pory schudłam prawie 2 kilo wiecj jest ok a dziewczynki nie zapominajcie o ruchu bo w odhcudzaniu jest wazny bez tego szkoda czasu;p

  4. fajny wariant dla osob, ktore sie odchudzają a lubia pickawe. niestety az tak dobrze nie smakuje jak zwykla kawa;p

Dodaj komentarz