Zioła ojca Klimuszki – czy sprawdzają się?

ziola ojca klimuszki

Zioła ojca Klimuszki – czy sprawdzają się?
4 (80%) 1 vote[s]
Zioła ojca Klimuszki stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoje właściwości wspomagające odchudzanie, zwalczające bezsenność, wspomagają wątrobę, zmniejszają cholesterol, pozwalają uporać się z nerwicą, zaparciami, łuszczycą, trądzikiem, impotencją oraz wieloma innymi problemami ludzi w dzisiejszym, zdominowanym przez pogoń za pracą.

Ojciec Klimuszko znany był swego czasu z niezwykłej wiedzy na temat ziołolecznictwa oraz medycyny. Rozsławił tym klasztor oraz miasto w którym mieszkał. Setki osób przyjeżdżało do niego każdego roku po porady lekarskie, z prośbą o skomponowanie mieszanki ziół na konkretną przypadłość lub aby doradzić się w innych sprawach zdrowotnych.

Ojciec Klimuszko zostawił wszystkie receptury na swoje mieszanki ziołowe oraz leki z czego z powodzeniem korzystają ludzie żyjący w XXI wieku. Znany był również ze swoich zdolności parapsychologicznych.

Osoby, które spróbowały ziół receptury o. Klimuszki zgodnie przyznają, że była to jak najbardziej dobra decyzja.

Zioła ojca Klimuszki - opinie użytkowników:

  1. Choruję na łuszczyce i korzystam z ziółek w terapii walki z tym dziadostwem. Dobrze oczyszczają według mnie organizm i zmniejszają skutki choroby

  2. Ja piję różne zioła, w tym o. Klimuszki, ponieważ od dzieciństwa mam problemy z wątrobą. Niewątpliwie te zioła pomagają mi. Wewnętrznie się czuje, jak zmniejsza się ból po zjedzeniu czegoś „ciężkiego” dla żołądka.

  3. ja stosuje na problemy zołądkowe no i czeste zaparcia. W obu przypadkach całkiem dobrze sobie radzi. Ostatnio zauwazyłam poprawe mojej cery jakby wyprysków było mniej. Takze jest ok.

  4. Co do impotencji to w moim przypadku sie srednio sprawdzil;p na problemy zoładkowe bardzo skuteczny.

Dodaj komentarz