Zioła ojca Klimuszki – czy sprawdzają się?

ziola ojca klimuszki

Najniższa znaleziona cena produktu

Zioła ojca Klimuszki stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoje właściwości wspomagające odchudzanie, zwalczające bezsenność, wspomagają wątrobę, zmniejszają cholesterol, pozwalają uporać się z nerwicą, zaparciami, łuszczycą, trądzikiem, impotencją oraz wieloma innymi problemami ludzi w dzisiejszym, zdominowanym przez pogoń za pracą.

Ojciec Klimuszko znany był swego czasu z niezwykłej wiedzy na temat ziołolecznictwa oraz medycyny. Rozsławił tym klasztor oraz miasto w którym mieszkał. Setki osób przyjeżdżało do niego każdego roku po porady lekarskie, z prośbą o skomponowanie mieszanki ziół na konkretną przypadłość lub aby doradzić się w innych sprawach zdrowotnych.

Ojciec Klimuszko zostawił wszystkie receptury na swoje mieszanki ziołowe oraz leki z czego z powodzeniem korzystają ludzie żyjący w XXI wieku. Znany był również ze swoich zdolności parapsychologicznych.

Osoby, które spróbowały ziół receptury o. Klimuszki zgodnie przyznają, że była to jak najbardziej dobra decyzja.

Zioła ojca Klimuszki - opinie użytkowników:

  1. Choruję na łuszczyce i korzystam z ziółek w terapii walki z tym dziadostwem. Dobrze oczyszczają według mnie organizm i zmniejszają skutki choroby

  2. Ja piję różne zioła, w tym o. Klimuszki, ponieważ od dzieciństwa mam problemy z wątrobą. Niewątpliwie te zioła pomagają mi. Wewnętrznie się czuje, jak zmniejsza się ból po zjedzeniu czegoś „ciężkiego” dla żołądka.

  3. ja stosuje na problemy zołądkowe no i czeste zaparcia. W obu przypadkach całkiem dobrze sobie radzi. Ostatnio zauwazyłam poprawe mojej cery jakby wyprysków było mniej. Takze jest ok.

Dodaj komentarz