Animal Cuts – czy zakup się zwróci?

animal cuts

[kkstarratings]Animal Cuts jest niekonwencjonalnym i cieszącym się sporym zainteresowaniem spalaczem tłuszczu przeznaczonym dla osób chcących zrzucić kilka /naście kilogramów. Według producenta „standardowe” spalacze tłuszczu w 95 % działają na podstawie termogemii, w przeciwieństwie do opisywanego produktu, który jest nie tylko środkiem termogenicznym, ale również całościową formułą, która pomagać ma schudnąć.

Problemy z podwyższoną wagą lub wręcz otyłością biorą się z 2 głównych przyczyn: zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej lub zbyt dużej ilości wody zgromadzonej pod skórą. Najczęściej jednak dwa te czynniki łączą się i delikwent, który chciałby schudnąć kupuje środek na spalanie tkanki tłuszczowej, natomiast woda dalej zalega pod skórą, wiec i efekty takiej kuracji będą średnie. Zdaniem producenta opisywany suplement działa zarówno na spalanie tkanki tłuszczowej, jak i pozbycie się zbędnych ilości płynów spod skóry.

Zalecany sposób użycia to codzienne zażywanie dwóch pakietów AC przez 21 dni. Więcej na temat stosowania na stronie sprzedawcy. Główne składniki preparatu to niacyna, witamina b6 oraz zestaw substancji wchodzących w skład kompleksu termogenicznego, lipotropicznego, metabolicznego, diuretycznego oraz tarczycowego i inne. Zalecane jest zażywanie suplementu na pusty żołądek oraz połączenie produktu z Animal Stak’iem 2 dla osiągnięcia maksymalnych efektów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Animal Cuts - opinie użytkowników:

  1. 3,7 kg w ciągu 2 miesięcy więc jest bardzoo ok. łatwo jednak nie było to trzeba uczciwie przyznać

  2. słyszałem, ze niektórzy zrzucili z jego pomocą ponad 10 kilogramów w stosunkowo niedługim okresie czasu. Nie wiem, czy to prawda czy nie. Ja z nim i odpowiednią dietą byłem w stnie pozbyć się 4,5 kilograma w ciagu jakiś 7 tygodni, z czego jestem dumny

  3. Ja schudłam do tej pory 4,2 kilo takze jest nieźle. Bede stosowac to dalej chociaz cena troche mnie zniecheca…

  4. Mam stwierdzona padaczke, 18 lat. Moge stosowac?

  5. jak dlugo to mozna brac?

Dodaj komentarz