follixin a apteka

0

Wie ktoś może czy można kupić w aptece ten follixin? Napaliłem się na to bo naprawdę nic mi już nie pomaga na wypadanie włosów to może w końcu to zatrzyma moje łysienie, jestem zdesperowany, ale szukałem w aptekach i nie ma…mieszkam w dużym mieście to chyba powinno gdzes być nie?

3 odpowiedzi

0

No raczej kolego nie kupisz tego w aptekach. Ja nie szukałem, ale znajomy też sobie to kupował i obleciał kilka sieci bez skutku. Mysle ze najlepiej będzie jak sobie to kupisz u źródła, czyli na stropnie producenta. Wcale nie jest tak drogo, podejrzewam, że w aptece byłoby drożej skoro oni pośrednicza.

0

Jest na stronie producenta informacja ze sprzedaż leci tylko przez tą strone follixin.pl, wiec raczej szkoda twojego czasu na bezsensowne latanie po aptekach. Zresztą jak kupisz tam to faktycznie masz pewniśc co do tego, że będzie oryginalne, bezpieczne i w ogóle. Ja tam bym nie ufał kupowaniu w innych miejscach, to suplementy, a nie części do samochodu.

0

Szczerze ci powiem ze ja nie wiem bo od razu kupowałem na stronie producenta. Jaka reklama mnie tam nakierowała to jak się namyslilem kupiłem tam i już. Wysyłka tylko 2 dychy kosztje, kurierem. A tam masz teraz tez jakies promocje ze jak weźmiesz więcej niż jedno opakowanie to kolejne mas wgratisie wiec wychodzi taniej, a to i tak trzeba kilka miesięcy brac.