vigrax a nadciśnienie ??

Jak to jest z interakcja tego vigrax z innymi lekami i w ogole w czy to można brac przy schorzeniach? Mam nadciśnienie już od bardzo dawna, biorę tabletki i zastanawiam się czy mi nie będzie podnosiło ciśnienia albo klócilo się  tymi tabletkami?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Wasze komentarze:

  1. Wiesz co, na stronie jest napisane, w tym dzialniu vigraxu, ze on reguluje krążenie krwi. Ja rozumie wiec przez to, ze pewnie jak masz za wysokie ciśnienie to je obniży. Wychozi na to, ze może będziesz mogl odtsaiwci tabletki na jakiś czas do nadciśnienia, ale to tylko moje gdybanie bo się nie znam na tym.

  2. Ja na twoim miejscu to bym poszedł do lekarza i po prostu się zapytal. To nic nie kosztuje, a przynajmniej będziesz miał pewność, ze bierzesz to i na pewno ci nie szkodzi. Głupio byłoby mieć potem jakieś problemy zdrowotne z tego powodu ze się zaniedbało i olało wizyte u lekarza.

  3. Myśle, ze wizyta u lekarza będzie tu obowiązkowa bo faktycznie na stronie producenta jest info ze reguluje krążenie w organizmie, wiec to ma związek z twoja choroba to lepiej nie ryzykować. Ja w ogoleuwazam, ze jak się nie ejst czegoś pewnym to lepiej iść do lekarza i spać potem spokojnie. Po to kurde sa ci lekarze, niech się tam nie nudza w tych gabinetach.

Dodaj komentarz