Wypadanie włosów – leczenie objawów łysinki. Dodaj swoje!

Wypadanie włosów jest niestety bardzo powszechnym problemem. Wcześniej uważało się, że jest to tylko problem mężczyzn w średnim wieku. Niestety coraz częściej problem ten pojawia się u młodszych mężczyzn, a nawet kobiet. Ten artykuł będzie skupiony głównie na łysieniu u mężczyzn. Łysienie może mieć różne przyczyny.

Walka z cellulitem – czy kiedyś ma szansę się skończyć?:)

Cellulit to problem, który dotyczy większości kobiet. Jest to jeden z najczęstszych oprócz nadwagi i małego biustu kompleksów. Z cellulitem zmagają się zarówno kobiety młode, jak i starsze. Nie ma też większego znaczenia, czy kobieta jest szczupła, czy grubsza. Inna nazwa cellulitu to skórka pomarańczowa, ponieważ cellulit przypomina owoc pomarańczy.

Gdzie jest najlepiej uprawiać jogging?

Rozpoczynając przygodę z bieganiem warto w pierwszej kolejności zastanowić się, gdzie zamierzamy trenować, bowiem nieodpowiednia lokalizacja może nie tylko negatywnie wpływać na naszą sprawność czy nas zniechęcać, ale również być szkodliwą dla zdrowia.

Jak oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn? Komentujcie!

W dzisiejszych czasach człowiek jest bardziej narażony na przedostanie się do jego organizmu szkodliwych substancji i toksyn. Jest to głównie spowodowany wysoko przetworzoną żywnością, bogatą w konserwanty, aromaty i inne negatywnie wpływające na zdrowie substancje.

Skóra po zimie – fakty, mity i zalecenia

Zima to najtrudniejsza pora roku dla skóry. Różnica temperatur, suche powietrze od ogrzewania, wiatr nie wpływa korzystnie na stan skóry, zwłaszcza na twarzy. W czasie zimy minusowe temperatury powodują uszkodzenie bariery hydro lipidowej skóry, która składa się z lipidów warstwy rogowej, jak również składników sebum.

Życie w zdrowiu – niedzielni spacerowicze

Witam,

We wpisie tym (krótkim, aczkolwiek treściwym) postaram się napisać kilka słów na temat tego w jaki sposób można stosunkowo łatwo i bez zbędnych poświeceń utrzymać ciało w zdrowiu.