Walka z cellulitem – czy kiedyś ma szansę się skończyć?:)

Cellulit to problem, który dotyczy większości kobiet. Jest to jeden z najczęstszych oprócz nadwagi i małego biustu kompleksów. Z cellulitem zmagają się zarówno kobiety młode, jak i starsze. Nie ma też większego znaczenia, czy kobieta jest szczupła, czy grubsza. Inna nazwa cellulitu to skórka pomarańczowa, ponieważ cellulit przypomina owoc pomarańczy.Najczęściej cellulit pojawia się na udach, pośladkach oraz brzuchu. Cellulit ma różne przyczyny. Należą do nich min. zła i niezdrowa dieta oraz siedzący tryb życia.

Również problemy z gospodarką hormonalną mogą mieć wpływa na pojawienie się cellulitu. Poza tym osoby, które szybko schudły, w tym kobiety w ciąży mogą być bardziej narażone na pojawianie się skórki pomarańczowej.

Na szczęście na rynku jest sporo produktów, które pozwalają zlikwidować cellulit. Jednym z najlepszych suplementów na tą przypadłość jest Cellinea. Jest w formie tabletek. Należy ją przyjmować raz lub dwa razy w ciągu dnia po jednej tabletce. Najlepiej przed śniadaniem pierwszą kapsułkę, a drugą przed aktywnością fizyczną.

Oprócz zażywania produktów antycellulitowych warto także zmienić swój tryb życia. Podstawą jest zdrowa i niskokaloryczna dieta. Najlepiej usunąć ze swojego menu produkty wysokoprzetworzone i słodycze. Poza tym dobrze jest pić duże ilości wody niegazowanej. Pomocna jest również jakakolwiek aktywność fizyczna. Może to być basen, jogging, fitness, czy ćwiczenia w domu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Wasze komentarze:

  1. Ja polecam z cellulitem walczyc na kilka sposobow. Po pierwsze dieta bez tłustych potrwa, słodyczy, napojow gazowanych itd. Do tego duze ilosci wody i zielonej lub czerwonej herbaty.Warto tez uzupełnic diete o suplement jak np. Cellinea. Wazne jet takze zeby byc aktywnym fizecznnie. Mi pomagały tez masaze szczotką antycellulitową a mojej kolezance banki chińskie.

Dodaj komentarz