opakowanie climax control

0

Mam do was takie pytanko odnośnie tego climax control. Czy można kupic jakies większe opakowanie tego czy sa tylko te po 60 tableterk co to na miesiąc starcza? Chodzi mi o to, ze może wtedy jest taniej bo tak bardzo często jest. Orientuje się ktoś?

3 odpowiedzi

0

Z tego co mi wiadomo to raczej nie ma większych opakowań, tylko te po 60 sztuk i tyle, ale w sumie to się az tak bardzo tym nie interesowałem. Kupowalem to jednak na stronie producenta kiedyś i nic większego nie zauwazylem,także wydaje mi się ze nie ma.

0

No niestety nie ma, ale teraz chyba jest jakas promocja tam na stronie. Chodzi o to, ze jak sobie kupisz na przykład 6 opakowan za jednym zamachem to zapłacisz tylko za 3, a jak kupisz 3 opakowania naraza to płacisz chyba za 2. Wychodzi wiec sporo taniej to mysle ze warto się tym zaintereowac bardziej.

0

Nie ma, kiedyś patrzyłem tez czy czasem nie sprzedają w większych opakowaniach, ale niestety nie. Jednak faktycznie teraz można kupci te zestawy promocyjne to wychodzi dużo taniej. Bo tak to płacisz 149zł za jedno opakowanie, a jak 6 kupisz od razu to zapłacisz za 3 tylko.