Ab Roller – czy warto zamówić?

ab roller slimmer

[kkstarratings]Ab Roller (pełna nazwa to AB Slimmer Roller) wyprodukowany przez firmę Hop Sport jest kołyską, przyrządem służącym do wzmocnienia mięśni brzucha. Dzięki swojej specyfice działania urządzenie nie obciąża stawów (w przeciwieństwie do zwykłych brzuszków) oraz jest bardzo łatwe w użyciu. Osoby korzystające z przyrządu chcą w zdecydowanej większości wyrzeźbić mięśnie brzucha, klatki piersiowej oraz ramion.

Dowiedzione zostało, że regularne korzystanie z opisywanego przedmiotu jest jedną z najskuteczniejszych metod w pozbyciu się zwałów tłuszczu na brzuchu oraz uzyskanie płaskiej oraz umięśnionej tej części ciała. Producent podaje, że wystarczy ćwiczyć ok 20 minut dziennie w celu zrzucenia powyżej 50 % tkanki tłuszczowej w przeciągu około trzech tygodni. Dane te zostały potwierdzone przez osoby testujące opisywany przyrząd treningowy. Ćwiczenia, tak jak w każdym przypadku dają najlepsze efekty w połączeniu z odpowiednio dobraną, niskokaloryczną dietą, którą najlepiej jest skonsultować z dietetykiem lub lekarzem.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Ab Roller - opinie użytkowników:

  1. zdecydowanie lepiej jest kupić rollera, niż robić brzuszki samodzielnie. Dużo łatwiej to przychodzi a i efekty są lepsze

  2. zakup trafiony. Dużo łatwiej jest się zmotywować do ćwiczeń na rollerze niż robiąc brzuszki we własnym zakresie

  3. Ja cwicze na nim od kilku tygodni. Efekty powoli są widoczne. Tylko ta cena…

  4. Tez kupilam. cwicze codziennie po ok 45 minut… mam tluszcz na brzuchu i chce go spalic, ale czytalam ze brzuszki robione na tym urzadzeniu czy bez niego tylko wyrzezbia miesnie a nie spala tluszczu…czy to prawda?

Dodaj komentarz