Chitosan – czy to działa?

chitosan

[kkstarratings]Chitosan jest suplementem diety ułatwiającym odchudzanie bez odczuwania jakiegokolwiek według producenta uczucia głodu. Głównym składnikiem specyfiku są tzw. włókna chitynowe, które pełnią funkcje podobne do błonnika roślinnego, jednak pochodzą ze świata zwierząt (z pancerzy skorupiaków morskich). Poprzez wiązanie się z wodą, zamianę w postać żelową oraz zaleganie w żołądku, jako naturalny balast umożliwia nieodczuwanie głodu przez długie godziny. Według niedawno przeprowadzonych badań, już 4 tygodnie wystarczą, aby zredukować wagę swojego ciałą o około 8 %.

Efektami stosowania produktu są według producenta szybka utrata wagi, zmniejszenie łaknienia, zmniejszenie ilości kalorii w posiłkach, ułatwienie organizmowi utrzymanie właściwego poziomu cukrów oraz poziomu cholesterolu, poprawa materii oraz obrona układu pokarmowego przed infekcjami. Na temat sposobu dawkowania oraz ewentualnych przeciwwskazań przeczytać należy na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Chitosan - opinie użytkowników:

  1. rzeczywiście głód jakby mniejszy, przez co można zabrać się do ćwiczeń

  2. o tyle dobrze, ze nie korci mnie już żeby zjeść coś przed snem. Na temat samej kuracji nie mogę za wiele powiedzieć, bo to dopiero 3 tydzień.

  3. Ja chitosan biore juz dwa miesiace no i moge powiedziec dziala. Ale co do teorii ze w ciągu 4 tygodni mozna zredukowac mase o 8% u mnie sie zdecydowanie nie sprawdzila. Ja na poczatku w ogole nie chudłam. Dopiero później

Dodaj komentarz