Linea Detox – czy warto kupić?

linea detox

[kkstarratings]Linea Detox jest suplementem mającym za zadanie oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ten szczególnie ważny jest w przypadku podjęcia decyzji o odchudzaniu, gdyż toksyczne składniki pożywienia przyczyniają się do spowolnienia metabolizmu. Produkt przyspiesza przemianę materii poprzez pozbywanie się z organizmu toksyn oraz innych szkodliwych substancji. Według przeprowadzonych badań oczyszczenie organizmu z toksyn zwiększa skuteczność kuracji odchudzającej do 38 %.

Innymi właściwościami produktu jest zmniejszenie apetytu, spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobieganie tworzenia się nowych komórek tłuszczowych. Składnikami specyfiku są chlorella, wspomagająca proces usuwania toksycznych produktów przemiany materii; wyciąg z liści pokrzywy, która wpływa na dotlenienie organizmu; wyciąg z zielonej herbaty wpływający za spalanie tłuszczu oraz dodawanie energii oraz l-karnityna, jako naturalny aminokwas zmniejszający zapotrzebowanie na węglowodany oraz przyspieszający cały proces odchudzania. Na temat sposobu użycia oraz przeciwwskazań odwiedzić należy stronę sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Linea Detox - opinie użytkowników:

  1. musiałam odchwaszczyć organizm, co zalecił mi dietetyk, no i wybór padł na lineę. W sumie nie żałuję, jak za tę cenę

  2. produkt robi to, do czego został stworzony, więc jak najbardziej jest OK

  3. Fajny produkt. Po takim oczyszczniu lepiej sie czulam. Liczylam ze pomoze mi na moje problemy z cerą ale średnio sie w tej kwestii sprawdzil. Troche mam mniej wyprysków ale jednak nadal sa

  4. po miesięcznej kuracji mój brzuch zrobił się zdecydowanie bardziej płaski i nie męczyły mnie już tak wzdęcia jak wcześniej. Przed zakupem przeczytałam tę recenzję chudzianka.pl/linea-detox-skutki-uboczne-i-zastosowanie-co-mowi-o-niej-ulotka-a-co-da-sie-wyczytac-na-forum mówią w niej o odchudzających właściwościach Linei, w sumie dlatego się na nią zdecydowałam. W sumie schudłam niecałe 3 kg, ale byłam na żadnej diecie ani nie uprawiałam ćwiczeń więc uważam, że to dobry wynik.

Dodaj komentarz