Therm Line S – czy warto zakupić?

[kkstarratings]Therm Line S jest innotherm line swacyjnym na naszym rynku produktem, którego głównymi składnikami są Sinetrol oraz l-karnityna. Są to składniki o potwierdzonej skuteczności w procesie odchudzania oraz utracie wagi. Działanie głównego składnika preparatu – sinetrolu potwierdzone zostało badaniami klinicznymi. Sinetrol jest stosunkowo nową substancją wyselekcjonowaną z wielu owoców cytrusowych oraz guarany. Pomaga on utrzymać właściwą wagę, zadbać o sylwetkę oraz obniżyć BMI.

Według producenta preparat nie wywołuje jakichkolwiek efektów ubocznych. Ze względu na niski poziom guarany oraz kofeiny Therm line nie pobudza oraz nie powoduje podwyższenia ciśnienia tak, jak ma to miejsce w przypadku podobnych specyfików. Dla jeszcze lepszego efektu działania produktu wzmocniono go poprzez dodanie l-karnityny odpowiedzialnej za transportowanie kwasów tłuszczowych.

Opisywany środek odpowiedzialny jest wg producenta oraz osób, które zgodziły się go wypróbować m.in. za przyspieszenie przemiany materii, intensyfikację termogenezy, ograniczenie apetytu, rozpad komórek tłuszczowych, stymulację tkanki tłuszczowej, wspomaganie procesów trawienia i pracy żołądka i wiele innych czynników, które w ogólnym rozrachunku przyczyniają się do uzyskania zgrabnej, zdrowej sylwetki oraz pozbycia się zbędnych kilogramów.

Dawkowanie preparatu polega na przyjmowaniu 2 kapsułek 2 razy dziennie przed śniadaniem i obiadem lub treningiem. W przypadku innego dawkowania zalecana jest konsultacja z lekarzem. Zaleca się stosowanie suplementu przez min 3 miesiące oraz nie zaleca się przekraczać podanej dawki dziennej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Therm Line S - opinie użytkowników:

  1. therm line w połaczeniu z przyzwoitą dietą oraz przeciętną aktywnością fizyczną pozwala stracić kilka dobrych kilo – potwierdzone na mnie ;D przygotujcie się jednak, że w pewnych momentach zwyczajnie zwątpienie weźmie górę. najważniejsze jest w takim przypadku zrobić sobie dzień wolnego i zaczać od jutra

  2. produkt sprawdza się, jednak tak jak mówił popzrednik bez najmniejszej nawet aktywności fizycznej, jak spacery lub truchtanie ani rusz. Za tą cenę jeden z najlepszych na rynku

  3. Ja schudlam z tym prawie 4 kilo. takze jest ok, szkoda tylko ze długo czeka sie na efekty

Dodaj komentarz