Thermo Stim Olimp – czy zakup się opłaca?

thermo stim

[kkstarratings]Thermo Stim Olimp jest dość innowacyjnym na naszym rynku spalaczem tłuszczu. Poprzez działanie substancji termogenicznych zawartych w produkcie proces spalania tłuszczów przebiega szybko i sprawnie. Działanie suplementu potęguje aktywność fizyczną oraz odpowiednio skomponowana dieta. Substancje termogeniczne, które zawarte są w produkcie odpowiadają ponadto za ograniczenie łaknienia, co jest szczególnie pomocne dla osób lubiących podjadać. Substancje te przyspieszają także spalanie tłuszczu poprzez zwiększoną termogenezę, a co za tym idzie większy metabolizm.

Zdaniem producenta skuteczność produktu wynika z oparcia jego receptury o wyniki badań naukowych. Składnikami Thermo stim są sinetrol, kopsaicyna, kofeina, EGCG, ketony malinowe, ACG oraz bioperine. Więcej na temat składników przeczytać można na stronie sprzedawcy. Specyfik dedykowany jest osobom dorosłym, aktywnie uprawiającym sport lub po prostu żyjących aktywnie. Kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby z nadciśnieniem i chorobami serca powinny odstawić opisywany suplement na bok.

Przed każdorazowym rozpoczęciem stosowania preparatu zalecana jest konsultacja z lekarzem lub dietetykiem. Stosowanie specyfiku polega na zażywaniu od jednej do trzech kapsułek dziennie, każdorazowo popitych wodą. Najlepiej spożywać go przed śniadaniem, obiadem i treningiem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Thermo Stim Olimp - opinie użytkowników:

  1. produkty marki olimp od zawsze kojarzyły mi się z jakością i nie inaczej jest w przypadku tego produktu. co mogę powiedzieć na jego temat to fakt, że dzięki niemu i dzięki mojej samodyscyplinie (to pzrede wszystkim) straciłem jakieś 5,5 kg tłuszczu, a dzięki ćwiczeniom na siłowni przybyło i muskułów troche

  2. produkt wart swojej ceny, tak jak i inne produkty marki olimp. Nie warto jest go jednak kupować z niezaufanych źródeł tylko w dobrych sklepach internetowych, bo można się przejechać na dacie ważności co mnie spotkało ostatnio.

  3. Bralem go i pare kilo schudlem. Niestety pojawily sie u mnie problemy z nadcisnieniem no i musialem go odstawic bo nie wolno go stosowac przy tego typu problemach

Dodaj komentarz