Dieta 36s – dieta odchudzająca. Czy aby na pewno skuteczna?

dieta36sDieta36s.pl jest serwisem oferującym dietę 36s. Jadłospis diety skupia w sobie odpowiednio połączone wszystkie składniki odżywcze, mineralne oraz witaminy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dieta nie jest oparta na rezygnacji danej grupy składników. Z oferty portalu mogą skorzystać wszystkie osoby niemające problemów zdrowotnych. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zmagające się z przewlekłymi dolegliwościami powinny najpierw wybrać się na konsultację do lekarza i dietetyka. Osoba, która chce rozpocząć dietę musi najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie.

Następnie wybrać formę opłacenia produktu oraz dokonać zapłaty. Po otrzymaniu przelewu na podany wcześniej adres e-mail zostanie wysłana dieta w formie elektronicznej. Użytkownik otrzyma jadłospis na okres 3 tygodni wraz z opisanym sposobem przyrządzania potraw. Istnieje możliwość wymiany danej potrawy na inną. Proces odchudzania powinien trwać 21 dni. Można przedłużyć dietę o kolejne 3 tygodnie.

Czas trwania diety nie może być dłuższy. Proces odchudzania warto wzbogacić o aktywność fizyczną. W celu wzmocnienia efektów w trakcie diety należy zrezygnować z picia alkoholu oraz spożywać kolację do godziny 20. Pierwsze efekty diety widoczne są po około 1,5 tygodnia. Możliwe zgubienie do 1,5 kilo. Po dwóch tygodniach osoba odchudzająca powinna zgubić następne 1,5 kilo. Po zakończeniu diety waga powinna być mniejsza o około 5 kilo.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dieta 36s - opinie użytkowników:

  1. jak wrazenia po zastosowaniu jej? zastanawiams ie

  2. do ewelka: ja stosowałam i udało mi sie schudnąć 4,4 kilo. No ogólnie potrawy w maire dobre i sycące takze nie czułam głodu zbytnio. Jak bedziesz sie stosowac do wytycznych to powino byc ok.

  3. do anity: a jak długo stosowałas ta dietę? no i co robisz zeby nie było efekty jo-jo?

  4. Jestem na tej diecie i jak do tej pory schudłam 2,7 kilo. Jedyny minus ze trzeba chociaz troche gotowac a ja tego nie lubie…

  5. do alinka: ja np. stosowalam diete tak jak pisze 21 a teraz nadal staram sie zdrowo odżywiac dzieki czemu waga nie rosnie;)

  6. a czy bycie na tej diecie jest drogie?chodzi mi o produkty Z tego co zauwazylam odchudzanie to tanich nie nalezy a ja nie moge sobie pozwolic na zbyt duze wydatki

  7. w jaki sposob moge ta diete kupic?

Dodaj komentarz