Dieta 3d – popularna oraz innowacyjna dieta odchudzająca. Czy warto?

dieta3dDieta3d.pl jest serwisem oferującym dietę odchudzającą o nazwie dieta 3 D Chili, która oparta jest na używaniu do przygotowywania potraw przypraw zwiększających przemianę materii. Są to przyprawy, które w swoim składzie mają kapsaicynę i należą do nich: cynamon, pieprz, imbir oraz chili.

Ponadto posiłki w jadłospisie diety zawierają dużą ilość błonnika (korzystnie wpływa na układ trawienny) oraz witamin i niezbędnych składników mineralnych. Stosowanie diety ma na celu zmniejszenie wagi osoby odchudzającej się, zmniejszenie obwodu pośladków oraz talii, jak również sprawienie żeby ciało wyglądało lepiej i nie było zwiotczałe. Osoba, która zamawia dietę otrzymuje dokładnie rozpisane menu na okres czterech tygodni.

Poza tym do każdej z potraw dodane są składniki, z jakich należy posiłek przygotować oraz sposób wykonania. Na stronie serwisu można przeczytać zapewnienia, że w trakcie stosowania diety dzięki odpowiednio dobranym potrawom nie czuje się głodu. Każdy klient otrzymuje dietę dostosowaną do swojego organizmu, którą można stosować przez dłuższy okres czasu (kilka miesięcy). Wymagana jest jednak przerwa, co 60 dni.

Pierwsze efekty widoczne są po czterech tygodniach stosowania diety. Istnieje możliwość połączenia odchudzania ze zwalczaniem cellulitu korzystając z programu Dieta 3d plus Cellulit Stop. Użytkownik otrzymuje rozpisaną dietę i menu w formie elektronicznej na adres e-mail.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dieta 3d - opinie użytkowników:

  1. stosował ją ktoś? jakie wrazenia?

  2. Marta ja stosuje no i moge powiedziec ze mam juz ponad dwa kilo mniej. Potrway sa smaczne do tego w miare opisane jest co jak przygotowac. Jest ok.

  3. ja schdułam 4,2 kilo na tej diecie. Co moege powiedziec? duzy plus za to ze nie czułam w miire głodu ( u mnie podjadanie do główny problem)a drugi za przepisy. Niestety gotowanie delikatnie mowiac kiepsko mi idzie xd ogolnie dieta jest w miare tylko jak zawsze w odchudzaniu trzeba wytrwałosc i duzo samodyscypliny;)

  4. Fajna dieta. schudłam niecałe 4 kilo ale składniki potraw mogłby być troche tansze;p

  5. Fajnie skomponowana dieta. Posiłki sycące dzieki czmeu nie podjadam Jak na razie schudłam 3,4 kilo.

  6. dziewczynki! a mozecie powiedziec jak jest z przygotowaniem posiłkow. Sa pracochłonne? Nie bardzo mam czas na gotowanie. moja praca mi na to nie pozwala

Dodaj komentarz