Food Detective – czy opłaca się go kupić?

food detective

[kkstarratings]Food Detective jest dość specyficznym produktem, który służy do sprawdzania możliwości wystąpienia nietolerancji pokarmowej. Produkt według zapewnień producenta pozwoli sprawdzać reakcje organizmu na 59 produktów żywnościowych, a wyniki można uzyskać już po ok. 40 minutach. Za zaleceniem producenta, jeśli odstawi się produkty, których wynik testu wyszedł pozytywnie (nietolerancja) to skutkować to będzie polepszonym samopoczuciem już w ciągu kilku najbliższych dni po tym fakcie.

Wybrane objawy nietolerancji pokarmowej to np. niepokój, artretyzm, astma, wzdęcia, zapalenie oskrzeli, depresja, biegunki, bezsenność, migrena, czy też m.in. zaburzenia spania. Produkt na podstawie próbki krwi pobranej z palca osoby pozwala zbadać reakcję organizmu na 59 produktów żywieniowych.

Przykładowe pokarmy poddane testowaniu to np. zboża takie jak pszenica, żyto, owies; mięsa takie jak wołowina, kurczak, baranina, wieprzowina, a także wiele warzyw, owoców, orzechów i innych składników codziennej diety. Wyniki otrzymane ze stosowania opisywanego produktu powinny być wskaźnikiem do zmiany nawyków żywieniowych.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Food Detective - opinie użytkowników:

  1. Ten produkt potrafił wykryć to, co nie udało się zdiagnozowac lekarzowi więc mówi to samo przez się; polecam niezdecydowanym

  2. ja od jakiegoś czasu miałam jakieś dziwne problemy gastralne i co się okazało, to fakt, że mój organizm nie toleruje kukurydzy. Sprawa ta wyszła dopiero po zakupie tego czegoś, co naprawdę pomogło mi poczuć się lepiej. Dołować może tylko cena, ale i tak się opłaca

  3. ja to kupiłam bo miałm nawracajace bole żoładkowe no i to cos mi troche pomogło tzn. pomogło mi ustalic czego nie toleruje mój zoładek. jest w maire ok.

  4. Mam to i znim ustaliłam ktore produkty źle na mnie działają. Produkt jest ok ale zdarzaja mu sie drobne pomyłki;p

Dodaj komentarz