Thermonex – czy zakup się opłaca?

thermonex

[kkstarratings]Thermonex jest jedną z najbardziej zaawansowanych, jeśli nie najbardziej zaawansowaną formułą pozwalającą na zwiększenie ciepłoty organizmu, co w rezultacie skutkować ma przyspieszonym metabolizmem oraz szybszym spalaniem tłuszczu. Produkt poza zwiększonym metabolizmem odpowiada również za zdecydowanie zwiększoną dawkę energii otrzymywaną przez organizm. Poprzez zastosowanie w produkcie nieznanych dotąd formuł termogenicznych, które wynikają z najnowszych osiągnięć naukowców w dziedzinie odchudzania produkt pozwala działać szybko oraz skutecznie (podane ze strony producenta).

Podając dalej za producentem opisywany produkt jest prawdziwym fat burnerem, którego zadaniem jest pozbycie się tłuszczu z najbardziej niedostępnych miejsc, a nie tylko usunięcie fałdek na boczkach. Pierwsze rezultaty stosowania preparatu widoczne są już w ciągu jednego do dwóch tygodni. Zależy to jednak i w tym i w każdym innym przypadku od indywidualnych uwarunkowań każdej osoby. Natury nie da się oszukać. Na temat sposobu używania, a także przeciwwskazań związanych ze stosowaniem specyfiku przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Thermonex - opinie użytkowników:

  1. panie moje kupiłam to coś z myślą od łatwym i przyjemnym odchudzaniu, ale niestety nie ma czegoś takiego 🙂 produkt pomógł mi, ale łączyłam go z ćwiczeniami i rozsądną dietą, w wyniku czego 2,7 kg mniej jak na razie. Zobaczymy co będzie dalej

  2. cena moze trochę dostraszać, ale myślę, ze się opłaca. W moim przypadku było to półtora kg mniej w miesiac. MOże to i mało, ale wierzcie mi nie było łatwo. może to mój organizm jest tak starsznie oporny?

  3. Ja to biore no i chudne. u mnie jednak rezultaty pojawily sie troche pozniej niz po 2 tygodniach;p

  4. Odchudzam się od 2 mies a od mies niecałego biore ten produkt. U mnie ćwiczeniem podstawowym jest codzienne ćwiczenie z hula hop oraz kilka razy w tyg pływanie/bieganie/rolki. Razem schudłam 6.5 kg podczas całej diety, z tym produktem ok. 4 kg. Ponieważ biore tab. antykonc. ta waga w pierwszym miesiącu nie chciała mi spadać i tu właśnie pomógł mi Thermonex który uwolnił nadmiar wody z mojego organizmu którą właśnie zatrzymywały tabletki. W pasie poszło mi 6 cm, metabolizm rzeczywiście przyspieszony dość no i jak dla mnie daje kopa, więcej mam energii. Polecam niewątpliwie ! Tylko jeśli chodzi o kobiety uważam że ta dawka dzienna powinna być ok 6 tab a nie 9 bo wiadomo inne są uwarunkowania. Ja nie potrzebowałam więcej. Zastanawiam się tylko czy nie szkodziłoby kupić następne opakowanie i brać je dalej bo właśnie nie wiem przez jaki czas można to stosować.
    Podsumowując moja sytuacje: 9 mies po urodzeniu dziecka a za razem przed rozpoczęciem diety: 60,5 kg i 78 cm w pasie na 165 wzrostu. Po diecie : 54 kg i 72 cm w pasie.

Dodaj komentarz