Xtreme Thyroburn – czy działa?

xtreme thyroburn

[kkstarratings]Xtreme Thyroburn jest jednym z najnowszych spalaczy tłuszczu na rynku. Według producenta jest najwszechstronniejszym oraz najbardziej efektywnym dostępnym na rynku suplementem, którego głównym zadaniem jest spalanie tłuszczu w organizmie osoby przyjmującej. Produkt zapewnia również stymulację psychiczną i dodaje energii podczas pobytu na siłowni, boisku, klubie lub gdziekolwiek indziej.

Główną zaletą preparatu jest spalanie tkanki tłuszczowej bez utraty tkanek mięśniowych. Produkt zaczyna działać zaraz po przyjęciu poprzez rozgrzanie ciała oraz niszczenie komórek tłuszczowych w szybkim, według producenta tempie. Niezalecane jest przyjmowanie preparatu przez osoby niepełnoletnie, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Na temat innych przeciwskazań korzystnie jest skonsultować się z lekarzem, szczególnie w przypadku, kiedy ktoś z rodziny chorował lub choruje na choroby serca, cukrzycę, nadciśnienie lub ma kłopoty z tarczycą oraz przeróżnymi schorzeniami na tle psychiatrycznym.

Na początku stosowania najlepiej przyjmować 1 kapsułkę dziennie i stopniowo zwiększać dawkę obserwując jednocześnie tolerancję preparatu na organizm.  Zdaniem producenta najlepsze rezultaty preparat przynosi, kiedy stosuje się go na pusty żołądek popijając dwiema szklankami wody przed poranną aktywnością fizyczną. Niezalecane jest przekraczanie dawki 6 kapsułek na 24 godziny.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Xtreme Thyroburn - opinie użytkowników:

  1. jest to produkt weług nazwy ekstremalny. Żadne tam wspomagacze tylko prawdziwy spalacz rodem z USA, któy w dobrych rękach potrafi zdziałać cuda. Znajomy stracił dzieki niemu jakieś 3 kg w 2 tygodnie jak twierdzi. teraz przyszła pora na mnie i moje wielkie brzuszysko. Opowiem za jakiś czas jak mi poszło

  2. spalacz tłuszczu z krwi i kosci, nie wiem dlaczego wcześniej się na niego nie zdecydowałem. Przestrzegam tylko, ze jest to silny specyfik i trzeba dawkować zgodnie z zaleceniami. Ja w połaczeniu z siłownią pozbyłem się 5,5 kg w ciagu miesiąca i jestem mega zadowolony. Cena może troszkę odstarszać, ale nie ejst takznowu najgorzej jak za taką wartość dodaną

  3. Daje kopa udało mi się w ciągu miesiąca spaść z wagi 8 kg, siłownia+aeroby+Xtreme Thyroburn= dosłowna moc

  4. Czy to jest silniejsze od hydroxycut hardcore ??

  5. swietna sprawa. Schudlem juz ponad 5 kilo wiec jest dobrze;p tylko te dwie szkalnki wody do popicia. Ciezka sprawa;p

  6. Serdecznie go polecam w przeciągu 2miesięcy z umiarkowanym treningiem 3-4 razy w tyg zrzuciłem 10KG! dodam jeszcze że jestem strasznym żarłokiem i często naciągałem nawet bardzo dietę!

Dodaj komentarz