Life Juice Slim – czy skuteczny?

life juice slim

[kkstarratings]Life Juice Slim jest dość innowacyjnym na naszym rynku suplementem diety. Zdaniem producenta odchudzanie nie było nigdy takie łatwe, ponieważ nie trzeba martwić się i pamiętać o regularnym przyjmowaniu tabletek kilka razy dziennie o wyznaczonych porach. W przypadku opisywanego specyfiku wystarczy raz dziennie rozpuścić jedną kapsułkę w niepełnej szklance chłodnej wody i tak przygotowany specyfik wypić o dowolnej porze dnia. Składnikami preparatu są wyciągi roślinne odpowiadające za utratę tkanki tłuszczowej oraz przyspieszenie metabolizmu.

Zamierzonymi i udowodnionymi przez producenta efektami stosowania Life juice slim są utrata kilogramów, przyspieszone procesy przemiany materii, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie apetytu, wzrost energii oraz nadanie ciału pięknej i zgrabnej sylwetki. Głównymi składnikami preparatu są ekstrakty z zielonej herbaty, ananasa, guarany, orzeszków kola, ostrokrzewu paragwajskiego, jagód acai.

Sposób stosowania sprowadza się do odłamania końcówki kapsułki i wsypania jej zawartości do ok 200 ml chłodnej wody. Tak przygotowany napój należy wypić zaraz po przygotowaniu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, a więc należy trzymać go z dala od dzieci. Nie jest również wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zabronione jest również stosowanie go w przypadku uczulenia na jakikolwiek jego składnik. Niezalecane przez producenta jest przekraczanie dawki dziennej preparatu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Life Juice Slim - opinie użytkowników:

  1. hah wreszcie jakaś alternatywa dla tabletek. Dlatego właśnie kupiłam to co, bo miałam dość trucia się tabletkami. co się okazało po miesiącu stosowania to to, że straciłam 2,6 kg wagi (ważyłam się wczoraj), a mój brzuch wygląda dużo lepiej, o co chodziło mi głównie takze jak dla mnie jest ok.

  2. ludzie każdy produkt wspomagający odchduzanie jest podając za nazwą wspomagaczem. Bez odpowiednich nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej nawet najmniejszej całe g**wno się osiągnie. Ja life juice slim połączyłem z jazdą na rowerze i absenem + niskokaloryczna dieta i co? 5,5 kg mniej w ciągu miesiąca. Można? oczywiście że tak tzreba tylko sporo samozaparcia. Wątpie, żebym mógł osiągnąć tyle bez tego specyfiku.

  3. Ja schudłam z tym ponad 5 kilo. Oczywiscie byłam na diecie i biegałam. Produkt jest ok ale nigdy nie przekonałam sie do smaku tego napoju. Troche na siłe go piłam tylko dla efektów;p

Dodaj komentarz