Aqua Slim – czy skuteczny?

aqua slim

[kkstarratings]Aqua Slim jest preparatem przeznaczonym dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Jego dodatkową właściwością jest wspomaganie metabolizmu tkanki tłuszczowej, zmniejszanie uczucia głodu oraz korzystny wpływ na wydolność tkanki mięśniowej.

Produkt, który pojawił się na naszym rynku już dobrych kilka lat temu wciąż przyciąga osoby, które chciałyby skorzystać z jego właściwości. Specyfik dostępny jest w saszetkach, aby możliwe było użycie ich gdzie i kiedykolwiek będzie to możliwe. Spożywanie preparatu sprowadza się do rozpuszczenie jednej saszetki w 1,5 litra wody oraz wypicia go w ciągu całego dnia. Aqua slim dostępny jest w 3 wersjach smakowych: tradycyjny, cytrynowy oraz miętowy.

Skład preparatu: L-karnityna, Garcinia cambogia, chrom. Produkt przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Według producenta pierwsze efekty stosowania można oczekiwać już po tygodniu stosowania. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży oraz karmienia piersią. Więcej wiadomości na stronie producenta.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Aqua Slim - opinie użytkowników:

  1. nareszcie coś na odchudzanie, a dostępne nie w formie tabletek. Jest jeszcze za wczesnie jeśli chodzi o mnie na wysuwanie jakichkolwiek rezultatów (3 tygodnie przyjmowania), ale przynajmniej czuję się lepiej. Pamiętajcie tylko, ze samo przyjmowanie jakiegokolwiek specyfiku na odchudzanie bez zmiany nawyków żywieniowych jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg

  2. produkt poleciła mi koleżanka i prawdę powiedziawszy gdyby nie to nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowałą. Okazało się, że moje obawy nie były uzasadnione, bo po miesięcznym przyjmowaniu straciłam prawie 2 kg, co według mnie jest fantastycznym wynikiem. Nie wiem tylko ile do tego przyczynił się aua slim a ile ćwiczenia i dieta.

  3. Jest całkiem pomocny w odchudzaniu. Ale smaki takie średnie. Jedynie cytrynowy mi smakuje;p

Dodaj komentarz