Asystor Slim – czy skuteczny?

asystor slim

[kkstarratings]Asystor Slim jest preparatem wspomagającym odchudzanie. Produkt pomaga redukować tkankę tłuszczową oraz ogranicza wchłanianie wysokokalorycznych składników diety. Preparat tym odróżnia się od konkurencyjnych odchudzaczy, ze działa również w nocy przyspieszając metabolizm oraz wieczorem, kiedy to ogranicza łaknienie przez co nie czujemy się głodni. Producent twierdzi, ze wieczorne objadanie nie będzie już miało miejsca, kiedy zażywać będziemy Asystor slim.

Produkt ma właściwości dwufazowe tzn działa rano i wieczór dostarczając jednocześnie takich składników, jakie potrzebne są organizmowi do pozbycia się zbędnych kilogramów. Głównymi składnikami tabletki na rano są: wyciąg z białej fasoli, l-karnityna, wyciąg z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, kofeina, witamina B6.

Tabletki na wieczór natomiast składają się z: wyciągu z liści ostrokrzewu paragwajskiego, spiruliny, wyciągu z gorzkiej pomarańczy, chromu. Sposób użycia: zażyć 1 tabletkę przeznaczoną na rano (żółtą) rano i 1 tabletkę przeznaczoną na wieczór (niebieską) w okolicach godziny 18.00.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Asystor Slim - opinie użytkowników:

  1. jest w porządku, nie mogłam wymagać za wiele ale jakąs małą zmianę w kilogramach widzę

  2. gdybym ja jeszcze nie była taka leniwa, to byłoby więcej niż te 2,5 kg stracone dzieki codziennym wyrzeczeniom, poceniu się jak dziki wół oraz wpieprzaniu sałatek i asystora przez hmm jakieś 2 miesiące

  3. Ja to biore no i efekty widze. ponad 3 kilo mniej. Tylko cały czas zapominam o zażyciu tabletki przed 18;/ nie jestem do tego przyzwyczjona

  4. Ja brałam miesiąc. Żadnej diety, ćwiczeń itd. Jadłam kebaby kiedy miałam ochote. Schudłam przeszło 3 kilo w miesiąc. Od razu rodzina zauważyła różnice. Miałam poprostu dużo mniejszy apetyt i nie miałam ochoty na słodycze.

Dodaj komentarz