Orbitrek – czy urządzenia sprawdza się?

orbitrek

[kkstarratings]Orbitrek jest urządzeniem, które zyskuje w ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie ze strony osób pragnących poprawić swoją sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poczuć się lepiej. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim połączeniu możliwości wykonywania ruchów z innych maszyn: stoppera, rowerka stacjonarnego oraz bieżni mechanicznej.

Trenażer eliptyczny (inna nazwa orbitreka) dzięki płynności w wykonywaniu ćwiczeń nie obciąża stawów osoby ćwiczącej. Dzięki połączeniu 3 różnych przyrządów do ćwiczeń cechuje się dużą skutecznością uzyskiwaniu wymarzonej sylwetki nawet, pomimo, że ćwiczenia na nim wykonywane zdają się być proste i nie wymagające dużej ilości energii.

Urządzenie zdaje się być dobrym pomysłem dla osób starszych, oraz tych spośród nas, którzy uskarżają się na bóle stawów, pleców czy kolan. Przyrząd pozwala na ćwiczenia wszystkich partii mięśniowych. Trening na orbitreku, który wykonywany jest regularnie pozwala zwiększyć naszym kościom gęstość, co z pewnością pomoże osobom starszym ze względu na działanie zapobiegawcze osteoporozie.

Przeciętne spalanie kalorii na orbitreku wynosi ok 13 na minutę. Produkt ze względu na swoją specyfikę może być uciążliwy dla osób cierpiących na mrowienie w stopach.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Orbitrek - opinie użytkowników:

  1. Korzystałem z orbita na siłowni, gdzie straciłem dzięki temu kilka kg. Dobra rzecz, teraz kupiłem do domu…. nawet żona zaczęła ćwiczyć.

  2. Świetna sprawa mieć orbitka w domu. Nie mam czasu biegać przed szkołą po dworze. Biegam codziennie. Z rana otwieram okno i tak gdzieś do 20 minut drepcze. Jak dotąd 2 kg w ciągu miesiąca jest według mnie dobrym wynikiem, ale nie poddaję się i ćwiczę dalej.

  3. orbiterek kupiłam mojej mamie bo miała prollmy z kolanami no i pomógł Jej troche. Teraz nadal cwiczy bo sie jej spodobało no i musze przyznac ze jak jestem u niej to tez lubie sobie podreptac;p

  4. Fajny wynalazek;p polubilam na nim cwiczyc.Jedyny minus to to ze troche jednak miejsca zajmuje;p

Dodaj komentarz