Twister – czy produkt jest skuteczny?

twister

[kkstarratings]Twister jest urządzeniem cieszącym się coraz większą popularnością ze względu na fakt, że nie tylko jest on w stanie zlikwidować tkankę tłuszczową, ale również masować stopy osoby ćwiczącej. Producent poleca, aby ćwiczyć boso, produkt działa wtedy o wiele skuteczniej. Urządzenie pozwala spalić złogi tkanki tłuszczowej z miejsc takich, jak biodra, talia i uda. Po ciężkim dnu, osoby, które wykonują swoją pracę w pozycji stojącej odczuwają zwykle ból w stopach oraz na całej długości nóg. Opisywane urządzenie stworzone zostało, aby dać ulgę zmęczonym stopom oraz zregenerować obolałe nogi.

Poprzez stymulację receptorów stóp (znanych z naturalnej chińskiej medycyny) urządzenie pozwala także na niwelowanie bólów głowy, zapobiegać astmie oraz chorobom układu oddechowego, zapobiegać zawałom serca, leczyć choroby układu pokarmowego, regulować metabolizm i walczyć z nadwagą, niwelować stres, czy nadwrażliwość oraz radzić sobie z wieloma innymi dolegliwościami poprzez stymulowanie receptorów zawartych w stopach każdego z nas. Producent udziela 5 letniej gwarancji na konstrukcję urządzenia. Więcej na informacji na temat produktu znaleźć można na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Twister - opinie użytkowników:

  1. po latach ćwiczeń na rowerku zdecydowałam się na twistera z powodu zwykłej nudy, bo chciałam spróbować czegoś innego. Co jest w nim fajne to fakt, że oszczędza stawy, a ćwiczenia na nim to czysta przyjemność dziewczyny

  2. jest w porządku, cena nie za duża, a efekty zadowalające. Po miesiącu ćwiczeń moje uda i pośladki wyglądają dużo lepiej, a 1 kg mniej może nie jest najwiecej, ale cieszy 😉

  3. ćwicze na zmiane ze stepperem no i nie narzekam. Nie mecze sie az tak strasznie no i poza tym faktycznie dobrze robi stopom po całym dniu.

  4. chyba uzaleznilam sie od niego;p cwiczy sie fajnie człowiek sie az tak strasznie nie meczy;p dobrze ze jest długa gwarancja bo mi raz juz sie zepsuł.

Dodaj komentarz