Rower treningowy Body Sculpture – czy skuteczny?

rower treningowy

[kkstarratings]Rower treningowy Body Sculpture, to jedno z najlepszych, jak nie najlepsze urządzenie tego typu na rynku z tej kategorii cenowej. Produkt zachwyca swoją funkcjonalnością, wyglądem oraz możliwościami.  Elementem, który wyróżnia ten rower jest fakt, że nie wydaje on praktycznie żadnych dźwięków podczas użytkowania, co jest naprawdę rzadki, wśród urządzeń podobnych.

Rowerek treningowy przeznaczony jest w celu dbania o kondycję, zrzucenia kilogramów oraz wzmocnienia ogólnej tężyzny organizmu. Opisywany produkt ma tą przewagę nad zwykłym rowerem, ze może być używany w domu np. podczas oglądania telewizora i ćwiczyć na nim można przez okres całego roku.

Najczęstszymi efektami użytkowania produktu są: spalenie tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości organizmu, zwiększenie odporności na stres, smuklejsze uda, pośladki, likwidacja cellulitu oraz podniesienie ogólnej sprawności ruchowej i poprawa samopoczucia. Producent udziela 24 miesięcy gwarancji na zaprezentowany sprzęt.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Rower treningowy Body Sculpture - opinie użytkowników:

  1. klasyczna i podstawowe narzędzie do ćwiczeń ogólnowytrzymałosciowych, co dla mnie jest podstawową jego zaletą. Ćwiczę kiedy chcę, najczęściej oglądając telewizje. Dzięki niemu moja zwiększyła się moja kondycja a i ciałko lepiej się prezentuje

  2. siódme poty wylewam właśnie ćwicząc na rowerku, co jak dla mnie jest najlepszą do tego opcją. Jak na razie 2 kg w miesiąc bez żadnych wspomagaczy, czy jakiejś super diety odchudzajacej tylko ćwicząc wyłącznie na tym sprzęcie

  3. ja kupiłam, go bo chciałam po ciazy zrzucic pare kilo a jak widomo przy niemowlaku trudno znaleźc czas dla sibie a co dopiero wyjsc na fitness. No i w czasie gdy mały spi ja sobie jeze na rowerku. po dwóch miesiacach jest mnie mniej o 4, 1 kilo.

  4. mam ten rowerek od ponad roku. Sprawdza sie tylko kolor mi sie nie podoba;p

Dodaj komentarz