Pas wyszczuplający – czy zakup jest opłacalny?

pas wyszczuplajacy

[kkstarratings]Pas wyszczuplający Hakemi jest pasem stosowanym w celu ukrycia wszelkich niedoskonałości ciała w okolicach brzucha i bioder. Jego zadaniem jest wizualne wyeliminowanie fałdek, podkreślenie talii, a w niektórych przypadkach także wyszczuplenie sylwetki (zdaniem producenta nawet o 3 rozmiary). Noszenie pasa pozwala według producenta na uzyskanie ujędrnionego oraz wyrzeźbionego ciała z podkreśloną talią oraz smukłą sylwetką.

Kobiety, które używały pasa zgodnie twierdzą, ze dzięki niemu czują się dużo bardziej komfortowo, kiedy mają pewność, że każdą niedoskonałość ciała mają zamaskowaną do granic możliwości. Pas dopasowuje się do wyglądu ciała niezależnie od sylwetki. Jego charakterystyka pozwala na bycie niezauważalnym pod ubraniem oraz niekrępowanie swobody ruchów oraz utrzymanie komfortu. Całodniowe noszenie pasa nie powoduje żadnych przykrych historii związanych ze skórą – zdaniem producenta jest wręcz przeciwnie, gdyż może ona swobodnie oddychać przylegając do opisywanego tutaj produktu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]

Pas wyszczuplający - opinie użytkowników:

  1. hakemi może i jest przydatny, ale bardziej na cellulit niż na spalanie tłuszczyku

  2. jest ok, efekty jakieś są ale może to bardziej efekt mojej diety? w każdym razie zakupu nie żałuję

  3. ja kupiłam go pod sukienke jak szłam na wesel i musze przyznac ze pezentowałam sie całkiem dobrze. teraz zaczelam go stosowac na codzień no i jakies tam efekty sa.

  4. Ubieram go przewaznie na wazne wyjscia jak cche sie wyszczuplic. nie stosuje go na codzien bo czuje sie sie w nim komfortowo

Dodaj komentarz