Vibra Tone – czy warto zamówić popularne urządzenie?

vibra tone

[kkstarratings]Vibra Tone jest pasem wibracyjnym przeznaczonym do stosowania na wybrane partie ciała w celu spalania tkanki tłuszczowej zalegającej w tych okolicach, ujędrnienia oraz usunięcia cellulitu z najbardziej newralgicznych miejsc. Jest on odpowiedzialny według producenta za kilkunastokrotnie więcej skurczy mięśni w ciągu minuty niż ćwiczenia na siłowni. Podstawową podawaną za producentem zaletą urządzenia jest ćwiczenie bez wysiłku ze strony osoby używającej go. Najczęściej stosuje się pas podczas czytania książek lub oglądania telewizji starając się wyszczuplić oraz wymodelować brzuch, talię, uda, czy ramiona.

Potwierdzone zostały jego właściwości w zakresie usuwania tzw. „skórki pomarańczowej”, czyli cellulitu oraz rozluźniania np. po ciężkim dniu pracy. Osoby chore na serce, chorobę wieńcową lub posiadające rozrusznik serca a także kobiety w ciąży nie powinny sięgać po pas, gdyż jest to w tych przypadkach zabronione przez producenta. Więcej na temat samego urządzenia przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]

Vibra Tone - opinie użytkowników:

  1. zwalczać cellulit -zwalcza, wątpię jednak czy zwalczy grube połacie tkanki tłuszczowej. Może w połączeniu z jakimś dobrym spalaczem tłuszczu?

  2. mam mieszane myśli. Z jednej strony naprawdę pomógł mi pozbyć się cellulitu i wygładził skórę, z drugiej nie poradził sobie z hodowanym od wielu lat tłuszczem, więc jeśli chcecie pozbyć się cellulitu to polecam.

  3. a u mnie w przeciwienstwie do innych nie poradzil sobie własnie z cellulitem. Troche zredukowal ale jeszcze zostal. Co do chudniecia to bbardziej byl skuteczny. Efekty widac;)

  4. Ja zakupiłam je w tv okazje i super się sprawdza dl zabieganych ludzi takich jak ja 🙂

Dodaj komentarz