Jakie suplementy na masę? Ja polecam…

Nabieranie masy mięśniowej jest w dzisiejszych czasach bardzo popularne. Zwłaszcza wśród młodych mężczyzn. Zresztą wybierając się na siłownię można się o tym przekonać. Zwiększanie masy mięśniowej powinno się opierać głównie na dobrze dobranych treningu, diecie bogatej w białko oraz suplementach na masę. W przypadku odżywek na masę rynek oferuje sporą ilość różnego typu produktów. Suplementy są w różnej formie. Można zdecydować się na kapsułki, koktajle, czy proszek do rozcieńczenia z mlekiem lub wodą. Najbardziej praktyczną opcją są suplementy w kapsułkach. Nie traci się dużo czasu na przygotowanie, wystarczy tylko połknąć tabletkę i popić wodą.

Jednym z bardziej popularnych suplementów na masę jest Metadrol. Jest w formie kapsułkowej. Według zaleceń producenta Metadrol należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej kapsułce popijając sporą ilością wody. Przyjmowaną dawkę należy stopniowo zwiększać do sześciu kapsułek dziennie. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek.

Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty warto przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze trzeba pamiętać, żeby spożywane posiłki były trochę większe niż normalnie. Poza tym przerwy miedzy posiłkami nie powinny przekraczać trzech godzin. Warto także pilnować, żeby posiłek był spożywany godzinę przed treningiem.

O zjedzeniu czegoś po treningu nie można także zapomnieć. Korzystnie wpływa także spożywanie białek zaraz po przebudzeniu i przed pójściem spać. Nie warto też robić nic na siłę, bo może top przynieść odwrotne skutki.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Wasze komentarze:

  1. Warto przeczytac ten artykuł. Niektórym sie wydaje, ze jak kupią odzywke i zaczna pakowac to juz nie trzeba nic innego robic. Zapominają o tym , ze trzeba zmienic swoje nawyki zywieniowe. Wiecej i czesciej jesc. Z tym białkiem to tez jest dobry pomysl.

  2. jeśli komuś chodzi o masę mięśniową to mogę polecić np. jakieś prohormony, robiłem dwa cykle pierwszy na m-drolu oraz ostatni na Ammo Stack po 4 tygodniach masa ok 5 kg na plus i zero zalania

  3. brałem z tej samej firmy Wicked-50 i też mogę polecić bo towar konkret efektów ubocznych praktycznie zero a masa i siła szła super po tym

Dodaj komentarz