Probolan 50 – odżywka na masę i rzeźbę. Czy skuteczny?

[kkstarratings]Probolan 50 jest produktem odpowiedzialnym za zwiększanie masy mięśniowej. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych kulturystów, jak i dla tych początkujących.

Poprzez zwiększenie efektywnośprobolan 50 opinieci ćwiczeń oraz treningów można stopniowo zwiększać swój potencjał.

Produkt bogaty jest w składniki pochodzenia organicznego, a w związku z tym w naturalny sposób zwiększa zdolność mężczyzny do produkcji testosteronu oraz jego późniejsze przetwarzanie dla uzyskania oczekiwanego efektu większej masy mięśniowej.

Podając za producentem produkt nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych. Działa stopniowo. Producent zapewnia również, ze produkt powoduje podniesienie poziomu testosteronu w ciągu pierwszych 36 godzin od rozpoczęcia cyklu. Zaobserwowane minimalne przyrosty masy mięśniowej u osób stosujących produkt wyniosły od pięciu do ośmiu kilogramów miesięcznie. Efekty te połączone były z jednoczesnym obniżeniem poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

Stosowanie produktu skutkuje według producenta efektami trwałymi również po zakończeniu cyklu. Produkt może być przyjmowany także z innymi odżywkami kreatynopodobnymi. Nie zakłóca on działania innych suplementów.

Produkt należy trzymać z dala od dzieci. Na temat przeciwwskazań oraz w celu zaczerpnięcia innych informacji odwiedzić należy stronę producenta.

Jeśli kupiłeś Probolan 50 i jesteś z niego zadowolony, możesz polecić go znajomym poniżej:

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Probolan 50 - opinie i komentarze użytkowników:

  1. szukam odpowiedniej odzywki na mase wiec powiedzcie mi, czy polecilibyście probolan?

  2. Robert znajdziesz pewnie na rynku lepsze i droższe odżywki na masę, ale jak dla mnie produkt ten jako tako sprawdza się. Za tę cenę jest jak najbardziej ok. jeśli chodzi o odżywki na przyrost siły można spróbować jeszcze metadrol, ale wybór zależy już od siebie. Popytaj może jeszcze się po forach związanych z kulturystyką.

  3. ile zamawiacie i czy mozna potem oddac to gdybysmy nie byli zadowoleni?

  4. ja zamowilem 2 opakwoania na próbe, rozgladam sie tylko jeszcze za jakimś zgrabnym planem treningowym

  5. siema. a moze ktos powiedziec kiedy pierwsze efekty beda? jak długo to trwa?

  6. ja biore od jakiegos czasu. do tego regularnie chodze na siłke no i zrezygnowalem ze słodyczy. efekty są dosc widoczne . Oby tak dalej

  7. ja biore probolan i cicze pod okiem trenera. Sam nie dałbym rady bo nie znam sie na tym. Muły mam wieksze takze jest dobrze

  8. Chłopaki a oprocz probolanu i siłki zmieniliscie tez diete?

Dodaj komentarz