Glukozamina – czy zakup jest opłacalny?

glukozamina

[kkstarratings]Glukozamina znana pod nazwą Glucosamine 900 jest preparatem, który zawiera 900 mg siarczanu glukozaminy. Produkt za główny cel ma wyrównywać niedobory glukozaminy w organizmie człowieka. Składnik ten jest niezbędny do funkcjonowania stawów u człowieka. Osoby, które stosują lub stosowały Glucosamine 900 zgodnie twierdzą, że przyspiesza ona regenerację chrząstki stawowej oraz zapobiega urazom stawów w dłuższym okresie czasu. Produkt ten przyczynia się również w dużym stopniu do zmniejszania ryzyka kontuzji, czy też powikłań po kontuzji oraz szybsze ich leczenie.

Dzienna dawka zalecana przez producenta i lekarzy to od 1,5 do 2 tys mg siarczanu glukozaminy. Stosowanie preparatu odbywa się poprzez zażywanie 1 kapsułki trzy razy dziennie po posiłkach. Tak zażyty specyfik popić należy sporą ilością płynu np. wody. Opisywana substancja nie powoduje skutków ubocznych nawet w przypadku długotrwałego stosowania. Składniki: siarczan glukozaminy, stearynian magnezu, żelatyna wieprzowa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Glukozamina - opinie użytkowników:

  1. ja miałem problemy ze stawami, tzn dalej mam, ale z pomocą glukozaminy nie jest już to tak bardzo uciążliwe wiec polecam

  2. tak jak poprzednik, przec całe życie wiodłem aktywny tryb życia (narty, bieganie itp), dlatego też glukozamina musiała trafić w końcu do mojej diety. A mówią, ze sport to zdrowie

  3. u mnie na wskutek powikłań po anginie pojawiły sie problemy ze stawami. Glukozamina pozwala złagodzic objawy. całkowicie nie ustąpiły ale jest lepiej.

  4. Ja mam problemy ze stawami od roku. Glukozamina pomaga mi je troche złagodzic. Szkoda tylko ze produkt nie jest tanszy.

Dodaj komentarz