Slimitin Man – czy zakup produktu jest opłacalny?

slimitin man

[kkstarratings]Slimitin Man przeznaczony jest podając za nazwą dla mężczyzn, którzy chcieliby utrzymać zdrową oraz szczupłą sylwetkę. Zdaniem producenta oraz osób, które go zastosowały w czasie długotrwałego stosowania wspomaga procesy odchudzania. Dzięki synergicznie działającym składnikom produkt pomaga zrzucić na wadze oraz pozwala na przeprowadzenie prawidłowego procesu przemiany materii w organizmie, co z kolei przekłada się na prawidłowe spalanie kalorii.

Składnikami preparatu są CLA, czyli sprzężony kwas linolowy poprawiający metabolizm, zwiększa masę mięśniową z jednoczesnym zmniejszeniem ilości tłuszczu o organizmie; HCA oddziałujący na przemianę cukrów; chrom redukujący metabolizm tłuszczy i cukrów oraz hamujący apetyt; wyciąg z owoców ananasa poprawiający metabolizm; wyciąg z liści herbaty, który wyłapuje wolne rodniki. Na temat dawkowania, przeciwwskazań informacji zasięgnąć można na stronie sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Slimitin Man - opinie użytkowników:

  1. furory to to nie robi, ale można powiedzieć, że jakbym miał drugi raz kupić coś na odchudzanie wybrałbym znodu to, bo nie jest naszpikowane różnym g**nem chemicznym

  2. witam, ja chciałem tylko zmniejszyć swój brzuch. Okazało się jednak, ze bez siłowni nie będzie. Nie wiem, czy to przez slimitin czy przez siłownię bardziej, ale brzuszek jakby mniejszy odrobinę

  3. ja schudlem 4,2 kilo do tej proyze slimitin. Takze jest dobrze. Tylko ta cena…

  4. Witam,2 miesiace temu bralem ten produkt i powiem ze dziala,wazylem 84kg przy 195cm a teraz 78kg jescze 8 kilo i bedzie super.

Dodaj komentarz