Scorch – czy opłaca się go kupić?

man scorch

[kkstarratings]Scorch jest bezefedrynowym spalaczem tłuszczu, który dodatkowo uznawany jest za jeden z najlepszych akceleratorów metabolizmu. Produkt ten za swoje główne zadania ma zdecydowanie zwiększyć metabolizm, tłumić Kartyzol, zwiększać poziom energii w organizmie, zoptymalizować działanie tarczycy, zapobiegać wzmożonemu apetytowi, utrzymywać beztłuszczową masę mięśniową, zwalczać stres, depresję i zmęczenie.

Jego głównym, docenianym przez wiele osób zadaniem jest jednak pozbycie się trudno dostępnego tłuszczu – takiego, z którym wiele innych specyfików ma kłopoty. Głównymi składnikami suplementu są tyramina, odpowiadająca za redukcję tłuszczu, P2 oolong tea se – herbata zwiększająca metabolizm, lean green tea se – herbata tłumiąca apetyt oraz zwiększajaca termogenezę, evodiamina służąca wytwarzaniu ciepła oraz wspomagagająca utratę wagi, forskolin spalający tłuszcz oraz zwiększający aktywność tarczycy, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia naturalnego metabolizmu naszego organizmu. Innymi składnikami preparatu są różeniec górski oraz kofeina.

Sposób użycia preparatu to zażywanie 2 kapsułek 2-3 razy dziennie w czasie lub pomiędzy posiłkami. Nie zalecane jest przyjmowanie produktu po 17.00, gdyż nie musi, ale jest możliwe utrudnione zaśnięcie. Górna granica stosowania to 8 tygodni, po czym zrobić należy przynajmniej 3 tygodni odpoczynku od specyfiku w przypadku, kiedy chce się ponownie do niego wrócić.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Scorch - opinie użytkowników:

  1. z pomocą tego cuda pozbyłem się tłuszczu, którego pozbyc nie mogłam się od lat. fakt, ze najtańszy to on nie jest,ale jego skuteczność wszystko wynagradza

  2. produkt ok, jednak samo jego przyjmowanie niewiele da, z jakąś tam niewielką aktywnością straciłam koło 2 kilo w 3 tygodnie, wiec jestem zadowolona. gdybym jeszcze wprowadziła jakąś dietę i wiecej ćwiczyłą efekty byłyby pewnie dwa razy lepsze

  3. ja schudłam z tym czyms jakies 4,2 kilo i nadal sie odchudzam. Chociaz cena troche odstrasza…

Dodaj komentarz