Jest tylko jedna przyczyna wszystkich Twoich niepowodzeń!

Witajcie, notka ta będzie z rodzaju tych dość krótkich, ale skłaniających do myślenia. Chciałbym w niej zawrzeć moje wszystkie doświadczenia związane z uzyskiwaniem smukłej i zdrowej sylwetki.

Wiele razy różne osoby pytają się mnie jak mogą stosunkowo łatwo i szybko pozbyć się nadwagi. Moja odpowiedź na takie pytanie zawsze jest jednakowa. nie ma krótkiej i łatwej drogi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Dlaczego o tym mówię? Dlatego, że społeczeństwo musi w końcu przestać iść na skróty i osiągać mizerne rezultaty i wziąć się za siebie gruntownie.

Jeśli więc chciałbyś Drogi czytelniku wyglądać lepiej to zapisz się na siłownię, aerobik. Znajdź sobie trenera lub ułóż sam plan treningowy, który pomoże Ci zrealizować swój cel. W przeważającej większości przypadków potrzebny Ci będzie plan. Weź wiec kartkę i napisz jakiej diety planujesz przestrzegać, ile razy w tygodniu zamierzasz ćwiczyć (i z jaką intensywnością) oraz ewentualnie jaki specyfik kupisz w celu wspomożenia Cię w tym postanowieniu. naciskam Cię na to, żebyś spisał lub spisała to wszystko na kartce, gdyż działa to wtedy wszystko dużo bardziej efektownie, niż gdybyś miał, czy miała dane te uszeregowane w głowie.

Plan to jednak za mało. Jaka jest główna przyczyna wszystkich twoich niepowodzeń związanych z odchudzaniem? Słomiany zapał, brak samodyscypliny i samozaparcia. Weź się za siebie, a zapewniam Cię, że systematycznie realizowany plan przynosi bardzo dobre rezultaty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. Dla mnie swietną motywacją oprócz spisania wszystkiego na akrtce było kupienie sukienki o rozmiar mniejszy która strasznie mi sie podoba. Od razu motywacja wzrosłaxD i juz niedługo bede mogła ją włożyć;)

Dodaj komentarz